GED Math Practice Test Flash Cards

Question: 1 / 400

If you buy 3 notebooks for $2 each and a pen for $1, how much do you spend in total?

?

$7

Subscribe

Get the latest from Examzify

You can unsubscribe at any time. Read our privacy policy